Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Url
eo: URL
