Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: None
it: Nessuno

en: Label
it: Etichetta

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: User name
it: Nome utente

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Web services
it: Web service
