Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: None
mr: काहीच नाही

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
