Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: None
oc: Pas cap

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Url
oc: URL

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Web services
oc: Servicis Web
