Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Web services
sl: Spletne storitve
