Odata Client (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Web services
et: Veebiteenused
