Odata Client (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Web services
hr: Mrežni servisi
