Odata Client (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: None
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Label
ru: Метка

en: Url
ru: Url-адрес

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Web services
ru: Веб-службы
