Odata Client (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Url
ar: المسار

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Web services
ar: خدمات الويب
