Odata Client (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: None
bn: একটিও নয়

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
