Odata Client (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Web services
cs: Webové služby

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
