Odata Client (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Url
is: Vefslóð
