Odata Client (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
