ODT Importer (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Fields
et: Väljad

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Reference
et: Viide

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.
