ODT Importer (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ar: الحقول

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Reference
ar: مرجع

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ar: حدد أين يجب تخزين الملفات النهائية. التخزين الخاص للملف يضع قيودا أكثر من التخزين العام، لكنه يسمح بوصول محدود للملفات لهذا الحقل.
