ODT Importer (1.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Fields
it: Campi

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Reference
it: Riferimento

en: Upload destination
it: Destinazione file caricati

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
it: Seleziona dove i file dovranno essere memorizzati. I file privati hanno un costo di gestione maggiore ma permettono l'accesso limitato ai file memorizzati in questo campo.
