ODT Importer (1.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Fields
tr: Alanlar

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Reference
tr: Kaynak

en: About
tr: Hakkında

en: Upload destination
tr: Yükleme adresi

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
tr: Nihai dosyaların nerede saklanacağını seçin. Dosyaların özel saklanması, açık dosyalara kıyasla fazladan önemli ölçüde yük getirir ama bu alanlardaki dosyalara erişimi kısıtlamanıza da olanak sağlar.
