ODT Importer (1.0.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Fields
da: Felter

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Anonymous
da: Anonym

en: Requirements
da: Krav

en: About
da: Om

en: Upload destination
da: Uploadmappe

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
da: Vælg hvor filerne skal gemmes. Privat lagring har højere omkostninger end offentlige filer, men gør det muligt at begrænse adgangen til filer i dette felt.
