ODT Importer (1.0.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Fields
fi: Kentät

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Reference
fi: Viittaus

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: About
fi: Tietoja

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fi: Valitse mihin lopulliset tiedostot tallennetaan. Yksityinen tiedostojen tallentaminen on huomattavasti raskaampaa mutta tarjoaa mahdollisuuden rajata pääsyä tässä kentässä oleviin tiedostoihin.
