ODT Importer (1.0.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Fields
fr: Champs

en: Not installed
fr: Non installé

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Reference
fr: Référence

en: Requirements
fr: Exigences

en: About
fr: À propos

en: Destination field
fr: Champ de destination

en: Upload destination
fr: Destination pour le transfert

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fr: Sélectionnez où les fichiers finaux doivent être stockés. Le stockage privé de fichier pose beaucoup plus de contraintes que le stockage public, mais permet un accès restreint aux fichiers pour ce champ.
