ODT Importer (1.0.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Fields
eu: Eremuak

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga
