ODT Importer (1.0.4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Reference
hi: संदर्भ

en: About
hi: के बारे में
