ODT Importer (1.0.4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Fields
ru: Поля

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Anonymous
ru: Гость

en: Reference
ru: Связь

en: Requirements
ru: Требования

en: About
ru: Информация

en: Destination field
ru: Назначаемое поле

en: Upload destination
ru: Хранилище

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ru: Укажите конечное место сохранения файлов. Личное хранилище файлов занимает больше ресурсов, чем общедоступное, но позволяет ограничить доступ к файлам только данным полем.
