ODT Importer (1.0.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Upload destination
ta: தரவேற்ற சேருமிடம்
