ODT Importer (1.0.5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: About
gu: વિશે
