ODT Importer (1.0.5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Fields
hu: Mezők

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Reference
hu: Referencia

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: About
hu: Leírás

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.
