ODT Importer (1.0.5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Reference
nl: Referentie

en: Requirements
nl: Vereisten

en: About
nl: Over

en: Destination field
nl: Doelveld

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.
