ODT Importer (1.0.5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Reference
ro: Referință

en: About
ro: Despre

en: Upload destination
ro: Destinația încărcării

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ro: Selectați unde ar trebui stocate fișierele finale. Stocarea fișierelor private produce un consum de resurse mai mare decât a celor publice, dar permite acesul restricționat la fișiere în cadrul acestui câmp.
