ODT Importer (1.0.6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Fields
be: Палі

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Anonymous
be: Ананім

en: About
be: Аб

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.
