ODT Importer (1.0.6) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Fields
gl: Campos

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Reference
gl: Referencia

en: About
gl: Información

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.
