ODT Importer (1.0.6) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Fields
jv: Field

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: About
jv: Ngenani

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.
