ODT Importer (1.0.6) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Fields
pl: Pola

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Reference
pl: Referencja

en: Requirements
pl: Wymagania

en: About
pl: O stronie

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.
