ODT Importer (1.0.6) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Fields
sk: Polia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Reference
sk: Referencia

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: About
sk: Informácie o

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania
