ODT Importer (1.0.6) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Fields
vi: Các trường

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Upload destination
vi: Đích tải lên

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
vi: Chọn đích lưu trữ tệp tin. Đích lưu trữ bảo mật không cho phép truy cập trực tiếp vào tệp tin, nhưng lại làm tiêu hao nhiều tài nguyên hệ thống hơn.
