ODT Importer (1.0.7) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Fields
el: Πεδία

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Reference
el: Αναφορά

en: About
el: Περί

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
el: Επιλέξτε πού θα αποθηκεύονται τα τελικά αρχεία. Τα ιδιωτικά αρχεία έχουν σημαντικά μεγαλύτερη επιβάρυνση στην απόδοση από ότι τα δημόσια αρχεία, αλλά σας επιτρέπουν να περιορίζετε την πρόσβαση σε αρχεία μέσα σε αυτό το πεδίο.
