ODT Importer (1.0.7) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Fields
hr: Polja

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: About
hr: Opis

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.
