ODT Importer (1.0.7) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Reference
lt: Nuoroda

en: About
lt: Apie

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis
