ODT Importer (1.0.7) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Fields
uk: Поля

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Reference
uk: Посилання

en: Requirements
uk: Вимоги

en: About
uk: Про модуль

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
uk: Вкажіть кінцеве місце збереження файлів. Приватне сховище файлів забирає більше ресурсів, ніж загальнодоступне, але дозволяє обмежити доступ до файлів лише через це поле.
