ODT Importer (1.0.8) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Reference
ca: Referència

en: About
ca: Detalls

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.
