ODT Importer (1.0.8) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Fields
id: Bidang isian

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Anonymous
id: Anonim

en: Reference
id: Referensi

en: About
id: Tentang

en: Upload destination
id: Tujuan unggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
id: Pilih tempat berkas terakhir harus disimpan. Penyimpanan berkas pribadi memiliki overhead yang jauh lebih besar daripada berkas publik, namun memungkinkan akses terbatas ke berkas dalam bidang ini.
