ODT Importer (1.0.8) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Fields
ja: フィールド

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Reference
ja: 参照

en: About
ja: アバウト

en: Default text format
ja: デフォルトのテキストフォーマット

en: Upload destination
ja: アップロード先

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ja: ファイルが最終的に保存される場所を選択する。プライベートファイル保存は、パブリック保存に比べてはるかに大きなオーバーヘッドがありますが、このフィールド内ファイルへのアクセス制限を行うことができます。
