ODT Importer (1.0.9) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Fields
he: שדות

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Reference
he: רפרנס

en: About
he: אודות

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.
