ODT Importer (1.0.9) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Fields
sv: Fält

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Reference
sv: Referens

en: Requirements
sv: Krav

en: About
sv: Om

en: Destination field
sv: Destinationsfält

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
sv: Välj var slutgiltiga filer skall lagras. Privat fillagring är avsevärt mer prestandakrävande än offentliga filer, men ger möjlighet till begränsad åtkomst till filer i detta fält.
