oEmbed Configuration (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Background
fi: Tausta

en: Loop
fi: Kierros

en: Light
fi: Vaalea

en: Dark
fi: Tumma

en: Responsive
fi: Responsiivinen
