oEmbed Configuration (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Dark
gl: Escuro
