oEmbed Configuration (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Vimeo
he: וימאו
