oEmbed Configuration (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Background
hu: Háttér

en: Media
hu: Média

en: Loop
hu: Ismétlés

en: - Please select -
hu: – Választás szükséges –

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Light
hu: Világos

en: Show byline
hu: Szerzői közlés megjelenítése

en: Dark
hu: Sötét

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó
