oEmbed Configuration (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Background
it: Sfondo

en: Loop
it: Iterazione

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Light
it: Chiaro

en: Dark
it: Scuro
