oEmbed Configuration (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Background
ja: 背景

en: Media
ja: メディア

en: Loop
ja: ループ

en: - Please select -
ja: 選択してください

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Responsive
ja: レスポンシブ

en: Instagram
ja: インスタグラム
