oEmbed Configuration (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Background
tr: Arkaplan

en: Media
tr: Medya

en: Loop
tr: Döngü

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Responsive
tr: Duyarlı
